Наверх

Samsung Galaxy S24: Підняття рівня смартфонного досвіду за допомогою розширених функцій Galaxy AI

Samsung випустив нову серію смартфонів Galaxy S24 Ultra, і при уважному огляді дизайну ви помітите, що багато не змінилося порівняно з серією S23. Це через те, що більшість змін відбулися всередині.

Samsung Galaxy AI features promise an upgraded smartphone experience

Головною особливістю всіх вбудованих функцій є новий набір функцій Galaxy AI від Samsung, який бренд стверджує, що революціонізує наше використання смартфонів. Ось швидкий огляд того, що таке Galaxy AI, що він може робити, та які телефони його отримають.

Що таке Samsung Galaxy AI? 

Samsung Galaxy AI - це загальна назва для набору функцій, що працюють на штучному інтелекті, які були представлені зі смартфонами Samsung Galaxy S24. Ці функції доступні в базовій моделі Galaxy S24, Galaxy S24+ та Galaxy S24 Ultra.

Galaxy AI - це спільний проект між Samsung та Qualcomm. Остання надає фундамент для нових функцій завдяки новому чіпсету Snapdragon 8 Gen 3, який має вбудований NPU (Neural Processing Unit), що дозволяє обробку штучного інтелекту прямо на пристрої.

Швидкий підказка - в інших телефонах без вбудованого NPU завдання ШІ (наприклад, використання додатка ChatGPT) виконується повільніше через те, що обробка не відбувається на вашому телефоні. Ваш телефон фактично надсилає інформацію на віддалені сервери і отримує оброблені відповіді/результати в обмін, що викликає затримку.

З серією Samsung Galaxy S24 та більшістю майбутніх смартфонів на базі Snapdragon 8 Gen 3 цей процес буде скорочений завдяки ШІ на пристрої, що дозволить брендам розробляти нові сценарії використання, такі як переклад в реальному часі та генеративне редагування зображень.

Samsung Galaxy AI features promise an upgraded smartphone experience

Samsung Galaxy AI: Роз'яснення всіх нових функцій 

Ось кожна нова функція, яка є частиною набору Galaxy AI, та її можливості.

Live Translate: Спасіння для частих мандрівників, функція Live Translate від Galaxy AI дозволяє вам розмовляти по телефону з іншим користувачем, який говорить іншою мовою, з дуже швидким перекладом в реальному часі. Вам більше не доведеться чекати, доки інша сторона говоритиме спочатку своєю мовою, а потім телефон перекладе це на вашу.

Interpreter: Схожа на Live Translate, Interpreter дозволяє миттєво перекладати живі розмови на роздільний екран, щоб люди, які стоять по обидві сторони екрана, могли швидко бачити переклад в реальному часі того, що говорить інша людина.

Chat Assist: Під час використання Samsung Keyboard користувачі серії Galaxy S24 зможуть вводити повідомлення та миттєво змінювати його тон на щось легше або більш професійне. Вони також зможуть створювати підписи для соціальних мереж та перекладати повідомлення в реальному часі на 13 мовах.

Android Auto: На телефонах з Galaxy AI, підключених до Android Auto в автомобілі, вхідні повідомлення автоматично будуть підсумовуватися в реальному часі, корисно для довгих текстів. Функція також буде пропонувати відповіді та дії, щоб ви могли більше уваги приділити дорозі.

Note Assist: Під час використання Samsung Notes, Note Assist допомагатиме користувачам створювати ШІ-генеровані резюме довгих, неструктурованих нотаток. Нотатки, з абсолютно відсутнім порядком, також можна буде оптимізувати за допомогою готових форматів. Також є підтримка створення обкладинок, щоб нотатки було легше впізнати.

Circle to Search: Хоча ми не впевнені, чи ця функція залишиться ексклюзивною лише для користувачів Samsung Galaxy S24, Circle to Search - це співпраця з Google Search. Вона дозволяє користувачам довго натискати на кнопку "додому" і використовувати свої пальці або S-Pen, щоб швидко закрутити будь-який об'єкт на екрані.

Знизу відкриється невелика вкладка зі швидкими результатами пошуку у формі текстів або зображень із інформацією про те, що закручено. Найкраще в тому, що це буде працювати в будь-якому додатку та в будь-який момент. Таким чином, користувачі зможуть виконувати такі дії, як закручувати об'єкти посеред відео на YouTube та отримувати результати внизу, не покидаючи додаток.

Instant Slo-Mo: Серія Samsung Galaxy S24 дозволяє користувачам миттєво перетворювати будь-яке відео в ультра-сповільнений режим простим довгим натисканням на екран. З використанням штучного впровадження кадрів (штучно вставлені кадри між реальними кадрами), відео з частотою кадрів 120 кадрів за секунду може стати відео у режимі ультра-сповільнення з частотою 240 кадрів за секунду менше, ніж за секунду.

Edit Suggestion: Galaxy AI також може запропонувати відповідні налаштування для кожного знімку, який ви робите. Це може бути як прості налаштування контрасту чи світла, так і важкі вибіркові редагування окремих частин зображення для зміни або вилучення елементів, таких як відблиски і блики.

Samsung Galaxy AI: Які телефони отримають нові функції? 

Хоча деякі функції Galaxy AI потребують наявності в телефоні NPU через чіпсет, такий як Snapdragon 8 Gen 3, інші функції все ще обробляються віддалено. Це означає, що деякі функції Galaxy AI з'являться на старших телефонах, таких як серія S23.

Хоча розширені функції, такі як Live Translate, можуть бути недоступні на цих пристроях, інші функції, такі як Note Assist та Chat Assist, можуть бути додані до старших телефонів за допомогою оновлення. Про те, які функції залишаться ексклюзивними для серії S24, Samsung офіційно не повідомляв.

Функції Galaxy AI, які підтримуються старшими телефонами, з'являться на Samsung Galaxy S23 series, включаючи Galaxy S23 FE, Galaxy Z Fold 5 та Z Flip 5, а також серії Galaxy Tab S9.

Отже, ось все, що вам потрібно знати про Galaxy AI на даний момент. Для тих, хто зацікавлений, нагадуємо, що телефони серії Galaxy S24 будуть доступні з 31 січня.


подписка на рассылку

Подписаться