Наверх

Xiaomi анонсувала HyperOS 2.0 з меню останніх додатків у стилі iOS

У несподіваному повороті подій Xiaomi натякнула на майбутнє своєї популярної операційної системи. На офіційному Instagram-акаунті HyperOS було випадково опубліковано скріншот, що показує суттєві зміни в інтерфейсі користувача, натякаючи на те, що він наближається до стилю навігації iOS. Цей витік з'явився через вісім місяців після того, як Xiaomi зробила сміливий крок, відійшовши від MIUI і перейшовши до HyperOS як нової операційної системи.


Переход до меню останніх додатків у стилі iOS

Опубліковані скріншоти в мережі демонструють новий дизайн меню останніх додатків під назвою "Pile Up", який є відходом від вертикального вигляду карток та горизонтального списку, до яких користувачі звикли з часів MIUI 10. Стиль нового макету нагадує інтерфейс останніх додатків iOS, який використовує красиву накладену стопку використаних додатків, що дозволяє просто гортати та вибирати з багатьох використовуваних додатків. З наміром впровадити цю функцію Xiaomi реалізує стратегічний поворот до більш інтуїтивного та дружнього дизайну, подібного до простоти та елегантності iOS.

Залучення спільноти та зворотній зв'язок

Випадкове розкриття від Xiaomi було не лише інформацією, але й закликом до дії для спільноти Xiaomi. Компанія запитала, яке меню останніх додатків вам подобається більше.

Варіанти включали ранні вертикальні та горизонтальні меню, як у HyperOS 1.0, і новий вид "Pile Up" у стилі iOS як третій варіант. Це дійсно є репрезентативним підходом, де Xiaomi прагне до користувацько-центрованого дизайну, залучаючи спільноту до висловлення своїх уподобань і, в кінцевому підсумку, впливаючи на розвиток HyperOS 2.0.

Картинка для опитування чітко ілюструвала, яким буде новий стиль останніх додатків, надаючи перший погляд на те, що може очікуватися у користувацькому інтерфейсі їхнього пристрою. Додавши варіант "Pile Up" до опитування, Xiaomi хоче виміряти інтерес до цієї функції та, найголовніше, переконатися, що її користувачі є невід'ємною частиною процесу розробки.

Очікування HyperOS 2.0

Листопад не за горами, а разом з ним і запуск HyperOS 2.0, і ентузіазм у спільноті Xiaomi відчувається. Це оновлення виглядає перспективним, із значними покращеннями та вдосконаленнями операційної системи понад уже відмінну основу, закладену HyperOS 1.0. Одне з таких останніх вдосконалень - меню останніх додатків у стилі iOS, яке принесе зручність гортання між останніми додатками - краса користувацького інтерфейсу, яка обіцяє ще більш плавний та захоплюючий досвід використання.

Це було випадковим підтвердженням того, наскільки динамічними та швидкими можуть бути технологічні компанії, особливо такі, як Xiaomi, які зробили безперервне вдосконалення продуктів ключовою складовою своєї конкурентоспроможності. Прислухання до користувачів та постійне вдосконалення свого програмного забезпечення дозволило Xiaomi зайняти провідні позиції на глобальному ринку смартфонів. Отже, дійсно, очікувана подія від Xiaomi була не просто оновленням, а радше провісником місії створення більш пов’язаного та інтуїтивного мобільного досвіду через HyperOS 2.0.

подписка на рассылку

Подписаться