Наверх

Заряджання ноутбуків від павербанку за допомогою USB-C з Power Delivery

Що таке Power Delivery і чому це важливо?

Power Delivery (PD) – це стандарт швидкого заряджання, який використовує порт USB-C для передачі значно більшої потужності, ніж традиційні зарядні пристрої. Він дозволяє заряджати не лише смартфони та планшети, а й більш потужні пристрої, такі як ноутбуки.

Переваги заряджання ноутбука від павербанку

 1. Мобільність та зручність: Заряджання ноутбука від павербанку забезпечує високу мобільність. Це особливо актуально в умовах відсутності світла або під час подорожей, коли доступ до розетки може бути обмежений.
 2. Безперервна робота: Павербанк дозволяє продовжити роботу на ноутбуці, навіть коли немає можливості зарядити його від електромережі.
 3. Універсальність: Один павербанк може використовуватись для заряджання різних пристроїв, що зменшує кількість необхідних зарядних пристроїв.

Як вибрати павербанк для заряджання ноутбука

Для заряджання ноутбука від павербанку слід звернути увагу на кілька ключових аспектів:

 1. Ємність: Оптимальний мінімум ємності павербанку для заряджання ноутбука – 20000 мА·г. Цього достатньо, щоб забезпечити кілька годин роботи ноутбука або повністю зарядити його батарею.
 2. Потужність: Павербанк повинен підтримувати вихідну потужність не менше 60 Вт. Більш потужні моделі можуть досягати 100 Вт або більше, що дозволяє заряджати навіть потужні ноутбуки.
 3. Підтримка Power Delivery: Обов'язково переконайтеся, що павербанк підтримує стандарт Power Delivery, який забезпечує швидке та ефективне заряджання.

Правильний кабель для заряджання

Для заряджання ноутбука від павербанку потрібен кабель USB-C з підтримкою Power Delivery з обох кінців. Це забезпечує стабільну передачу потужності та високу швидкість заряджання.

 1. Якість кабелю: Важливо обирати кабелі високої якості, які здатні витримувати високі навантаження і мають відповідні сертифікати.
 2. Довжина кабелю: Вибирайте кабель оптимальної довжини для зручного використання. Занадто довгий кабель може зменшити ефективність заряджання.

Як заряджати ноутбук від павербанку

 1. Підключення: Підключіть один кінець кабелю USB-C до павербанку, а інший – до ноутбука.
 2. Перевірка сумісності: Переконайтеся, що павербанк та кабель правильно підключені і ноутбук почав заряджатися. Інколи потрібно обрати правильний режим заряджання на павербанку.
 3. Моніторинг: Слідкуйте за рівнем заряду павербанку, щоб уникнути його повного розрядження. Заряджання від павербанку може бути повільнішим, ніж від розетки, але воно забезпечить необхідну автономність.

Рекомендовані павербанки для ноутбуків

Ось декілька популярних моделей павербанків, які підтримують заряджання ноутбуків через Power Delivery:

 • Anker PowerCore+ 26800 PD: Має ємність 26800 мА·г та підтримку Power Delivery до 45 Вт. Ідеально підходить для заряджання більшості ноутбуків.
 • RAVPower 20000mAh PD: Ємність 20000 мА·г та вихідна потужність до 60 Вт, що робить його відмінним вибором для заряджання ноутбуків.
 • Zendure Supertank: Має ємність 27000 мА·г та підтримує заряджання до 100 Вт, що підходить для потужних ноутбуків та інших пристроїв.
 • Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank 20000 mAh: Забезпечує надійне заряджання ноутбуків завдяки великій ємності та підтримці стандарту Power Delivery.
 • ZMI 10 Pro Power Bank 20000mAh 65W Blue: Пропонує високу потужність і ємність для ефективного заряджання ноутбуків, підтримуючи стандарт Power Delivery до 65 Вт.
 • Висновок

  Заряджання ноутбуків від павербанку з підтримкою Power Delivery – це зручне та ефективне рішення в умовах нестабільного електропостачання або під час подорожей. Обирайте павербанки з достатньою ємністю та потужністю, використовуйте якісні кабелі, і ваш ноутбук завжди буде готовий до роботи, незалежно від обставин.

  подписка на рассылку

  Подписаться