Наверх

Революція в дизайні: Що очікувати від Google Pixel Watch 3

Еволюція розумних годинників від Google, зокрема Pixel Watch та Pixel Watch 2, була досить консервативною з точки зору дизайну. Однак останні події вказують на те, що майбутній Pixel Watch 3 може вийти за межі цієї традиції зі значним оновленням дизайну.

Google Pixel Watch 2

За висновками Wearable, здається, Google подала патент, який натякає на потенційний редизайн своєї лінійки смарт-годинників. Патент під назвою "Розпізнавання жестів на рамці годинника за допомогою деформаційних датчиків" вказує на те, що Pixel Watch 3 може представити інноваційні сенсори, які можуть виявляти різні рухи, такі як натискання, похибки, стискання та проведення.

Метою цього зміни дизайну є спрощення взаємодії користувача, мінімізуючи потребу прикривати обмежену площу екрану під час навігації пристроєм. Патент підкреслює труднощі, які виникають через традиційні кнопки, обідки та коронки, наголошуючи на складнощах, які вони додають до процесів виробництва та водонепроникності.

У документі зазначено, що поточні методи взаємодії на невеликих екранах часто призводять до приховування вмісту, що ускладнює вибір та прокручування. Хоча обертові коронки та диски є звичайними альтернативами, вони мають свої недоліки.

Можливий перехід Pixel Watch 3 до управління жестами може позначити відхід від традиційних дизайнів, орієнтованих на кнопки. Відсутність рухомих частин не тільки покращить естетику пристрою, але й спростить процеси виробництва. Якщо ця ідея з патенту стане реальністю, Pixel Watch 3 може переосмислити дизайн смарт-годинників, підходячи до нього без кнопок.

Проте важливо ставитися до цієї інформації з обережністю, враховуючи, що компанії часто подають численні ідеї патентів, і лише декілька з них стають реальними продуктами. Поки ми чекаємо на офіційні оголошення від Google, можливість випуску Pixel Watch 3 без кнопок додає цікавий шар очікувань до майбутньої технології смарт-годинників.

подписка на рассылку

Подписаться