Наверх

Новий виток в історії Call of Duty: відкритий світ у Black Ops Gulf War 2024

Шанувальники Call of Duty мають нагоду насолодитися масштабним релізом гри CoD 2024 Black Ops Gulf War. За повідомленнями внутрішніх джерел, цьогорічна частина легендарного франчайзу буде мати кампанію з відкритим світом, що революціонізує спосіб, яким гравці відчувають гру. Інспіровані критично визнаними серіями Far Cry, студія Treyarch має на меті створити справді захопливий та динамічний геймплей.

Call of Duty: Black Ops – Nowa odsłona w otwartym świecie

У минулому Call of Duty експериментувала з місіями у відкритому світі в своїх кампаніях, і найбільш відомим прикладом є Modern Warfare 3 2023 року. Проте виконання було недостатнім через повторне використання ресурсів з попередніх ігор та мапи Warzone. На щастя, Black Ops Gulf War має намір взяти інший шлях.

Студія Treyarch планує побудувати весь відкритий світовий мапу з нуля, забезпечивши свіже та деталізоване середовище, яке гравці зможуть дійсно досліджувати. Таким чином, вони мають на меті надати гравцям безліч варіантів та нелінійний досвід наративу, відступаючи від традиційного лінійного підходу в іграх Call of Duty.

Додавання опції Швидкого Переміщення подальш збагатить автентичність відкритого світу. Ця функція дозволить гравцям зручно подорожувати по великій мапі, забезпечуючи, що час не витрачається даремно у їхньому квесті.

Здається, що Activision визнала потенціал кампаній з відкритим світом у жанрі FPS, оскільки звіти підказують, що випуск 2025 року, під кодовою назвою Saturn, також прийме цей революційний підхід. З конфлікту в Перській затоці як фону майбутнього випуску, фанати також можуть чекати повернення улюблених персонажів з Black Ops Cold War.

Введення кампанії з відкритим світом в Call of Duty безперечно є сміливим кроком, але це той, який обов'язково збудить ентузіазм у шанувальників. Прийміть виклик і готуйтеся відправитися у неймовірну подорож, як ніколи раніше.

подписка на рассылку

Подписаться