Наверх

Nintendo Switch 2: Реліз у Вересні 2024

Сьогодні хочемо поділитися цікавою новиною для всіх прихильників ігор та геймінгу. За повідомленням AI Shark, новий наступник популярної консолі Nintendo Switch, отримав назву "Nintendo Switch 2", і його реліз заплановано на вересень 2024 року.

Nintendo Switch OLED Model screen protector Joy-Con

Це стане справжньою подією для геймерів, оскільки перші чутки про Nintendo Switch 2 з'явилися після понад семи років від його випуску. За інформацією від Digital Trends, відомо, що компанія AI Shark відновлює бренд GameShark і планує випустити його до кінця цього року. Важливо відзначити, що дата виходу GameShark пов'язана з релізом Nintendo Switch 2.

Навіть якщо інформація з відомостей AI Shark правдива, Nintendo поки що утримується від офіційних коментарів щодо нової консолі. Перед цим моментом не було жодних згадок про реліз Nintendo Switch 2, і це може бути першим засвідченим згадуванням графіку виходу консолі.

Nintendo Switch OLED Mario Red

Раніше AI Shark вказував на вересень як дату релізу, але, здається, після широкого висвітлення інформації компанія виправила свій публічний заяву, називаючи реліз "впродовж святкового сезону 2024 року". Зауважте, що Nintendo не підтверджувала цю інформацію офіційно.

Журналіст Bloomberg Джейсон Шрайер отримав відповідь від представника AI Shark, який стверджує, що компанія робить тільки осмислені припущення. Тож поки офіційного повідомлення від Nintendo немає, рекомендується сприймати дату виходу Nintendo Switch 2 з певною обережністю і чекати на офіційну інформацію від самої компанії.

подписка на рассылку

Подписаться