Наверх

Lenovo ThinkBook Plus Gen 5: Революційний Гібрид Android і Windows на CES 2024

Lenovo ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid визначає новий стандарт на CES 2024 як гра-чейнджер. Цей унікальний 2-в-1 ноутбук може миттєво переходити від повноцінного ноутбука з Windows 11 до від'ємного планшету на Android 13. З потужним апаратним забезпеченням і унікальним дизайном він визначає новий етап в гібридному обчисленні, яке ніколи раніше не було настільки захоплюючим. Приєднуйтеся до нас, щоб розгорнути всі таємниці цього революційного пристрою.

Ключові аспекти:

    Lenovo представила гібрид ThinkBook Plus Gen 5 на CES 2024, який є 2-в-1 ноутбуком і працює як на Android, так і на Windows.
    У режимі ноутбука ThinkBook Plus Gen 5 працює як звичайний ноутбук з Windows 11, з процесором Intel Core Ultra 7, 32 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ і SSD на 1 ТБ. У режимі планшету він перетворюється в повноцінний Android 13 з процесором Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, 12 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ і накопичувачем на 256 ГБ.
    Ціна може бути приблизно 562,082 гривень, і ноутбук буде доступний в другому кварталі 2024 року.

Мрія, Яка Здійснилася на CES 2024

Lenovo представила гібрид ThinkBook Plus Gen 5, 2-в-1 ноутбук на CES 2024. Але це не просто ноутбук, це і ноутбук з Windows 11, і планшет з Android 13.


Режими під Вашими Пальцями

У режимі ноутбука ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid працюватиме як звичайний ноутбук з Windows 11: він має процесор Intel Core Ultra 7, великий обсяг ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ - 32 ГБ і SSD на 1 ТБ. Однак справжня магія відбувається, коли ви згортаєте його в планшет. Він перетворюється в повноцінний Android 13 з процесором Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, 12 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ і накопичувачем на 256 ГБ. Від'ємний екран оснащений OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 2,8K, і все це відбувається завдяки цьому екрану.

Ціноутворення та Доступність

Ціна на гібрид ThinkBook Plus Gen 5 може складати приблизно 562,000 гривень, і ноутбук буде доступний в другому кварталі 2024 року.

Lenovo's ThinkBook Plus Gen 5 tablet mode

Пригляд до Апаратної Частини

Простота апаратної частини ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid захоплює. Знімний екран безперешкодно перетворює його з ноутбука в планшет, пропонуючи користувачам гнучкість і зручність. Режим ноутбука, працюючи на процесорі Intel і з великою ОПЕРАТИВНОЮ ПАМ'ЯТТЮ і сховищем, легко переходить в портативний Android-планшет.

Цікавість щодо програмного забезпечення

Цікавою є можливість переходу з Windows на Android. Уявіть собі роботу у програмі для Windows і просто від'єднайте екран, щоб використовувати його в режимі планшету. Велике питання: чи зможете ви працювати над своїми проектами в режимі планшета без зупинок? Пристрій Lenovo відкриє багато нових можливостей у сфері програмного забезпечення.

Чи з'явиться він в Україні?

2-в-1 ноутбуки - не новий концепт на ринку України, але те, що пропонує гібрид ThinkBook Plus Gen 5 від Lenovo, - це щось унікальне. Він вносить новий розмір в універсальність, створюючи Windows-ноутбук, який перетворюється в Android-планшет, і це надає новий рівень гнучкості. Ми всі з нетерпінням чекаємо, коли він з'явиться в Україні, і зараз ексайтмент на піку.

Часто Запитувані Питання

П: Чи буде гібрид ThinkBook Plus Gen 5 продовжувати проекти між платформами? В: Перехід від програми на програму виглядає цікаво, і Lenovo заявляє, що забезпечить гладкий досвід, але нам слід зачекати на відгуки користувачів щодо того, наскільки гладкий цей перехід.

П: Які головні характеристики гібрида ThinkBook Plus Gen 5? В: У режимі ноутбука він має процесор Intel Core Ultra 7, 32 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ і SSD на 1 ТБ, а в режимі планшету він оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, 12 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ ПАМ'ЯТІ і накопичувачем на 256 ГБ.

П: Коли вийде на ринок гібрид ThinkBook Plus Gen 5, і за якою ціною? В: Очікується, що Lenovo випустить його на ринку в Україні в другому кварталі 2024 року, і ціна буде приблизно 562000 гривень.

подписка на рассылку

Подписаться