Наверх

Apple Pencil 3: Що відомо

Ходять чутки про роботу Apple над третьою версією Apple Pencil, проте немає жодних відомостей про те, коли вийде нова версія Apple Pencil, або разом з якими iPads вона може вийти. У нас є обмежена кількість інформації про те, що може бути включено в наступне покоління Apple Pencil, але цей посібник охоплює все, що ми знаємо.

Apple Pencil

Дизайн 

Витіклий зображення, яке, як стверджують, зображує третє покоління Apple Pencil, вказує на те, що він буде схожий на версію другого покоління, з таким самим коротшим корпусом, який був представлений у попередній моделі. Перше покоління Apple Pencil було довшим і товстішим, ніж модель другого покоління, яка має плоский край, що дозволяє заряджати його бездротово через iPad. Здається, що третя модель має такий самий дизайн, але виготовлена з глянцевого матеріалу, і має інший дизайн наконечника. Попередні дизайни Apple Pencil мали малий накручуваний наконечник, тоді як нова версія, здається, має більший дизайн наконечника, який закручується в Apple Pencil. Призначення оновленого дизайну наконечника наразі невідоме.

Кольори 

Містер Вайт, розкривший зображення третього покоління Apple Pencil, сказав, що можемо очікувати, що нова версія буде доступна як у чорному, так і у білому кольорах. Обидві моделі Apple Pencil першого і другого поколінь виходили тільки в білому кольорі.

Функціональність 

Очікується, що Apple Pencil матиме всі функції моделі другого покоління, з низькою затримкою та інтеграцією з останніми моделями iPad. Всі iPad від Apple підтримують Apple Pencil, але Apple обмежила модель другого покоління iPad Pro та iPad Air, тому третя модель може бути ексклюзивною для новіших моделей.

Очікується підтримка бездротового заряджання на базі iPad, а також підтримка жестів. Щодо нових функцій, на даний момент невідомо, що може бути введено. Apple отримала патент на технологію розпізнавання кольорів, яка дозволить Apple Pencil відбирати кольори з оточення, але поки немає відомостей, чи буде ця ідея реалізована в кінцевий продукт.

Тактильний зворотний зв'язок 

Apple Pencil вперше отримає тактильний зворотний зв'язок, хоча поки невідомо для чого. У коді iOS 17.5 є натяки на "стиск" жест, тому може бути якийсь варіант стискання для активації інструментів.

Магнітні наконечники 

Наступне покоління Apple Pencil може мати обмінні наконечники різних розмірів, які можна буде обмінювати магнітно. Припускається, що будуть доступні різні наконечники для малювання, технічного малювання та живопису. Ця чутка походить від співробітника Majin Bu, який має змішаний рекорд щодо інформації про плани Apple.

Vision Pro 

Майбутня версія Apple Pencil може працювати з Vision Pro, оскільки Apple випробовувала версію пристрою з інтеграцією visionOS. Apple Pencil можна буде використовувати з програмами малювання Vision Pro, такими як Freeform і Pixelmator.

Як працюватиме Apple Pencil з Vision Pro, поки невідомо, але можливо, що користувачі зможуть малювати Apple Pencil на плоскій поверхні, а зображення буде відображатися в програмі visionOS.

Дата випуску 

Спочатку чутки вказували на те, що цей новий Apple Pencil може вийти вже у першій половині 2021 року разом з новими моделями iPad Pro, проте до сьогоднішнього дня жодного нового Apple Pencil не з'явилося. Невідомо, коли і чи взагалі ми побачимо цей новий третій покоління Apple Pencil, який описують відкривачі. Apple у жовтні 2023 року випустила Apple Pencil за 79 доларів з USB-C, але це не третє покоління Apple Pencil, про яке йдуть чутки.

подписка на рассылку

Подписаться