Вгору

Про нас

Хто ми?

iTMag – це інтернет-магазин мобільної електроніки та супутніх аксесуарів. У нас ви знайдете смартфони, планшети, ноутбуки, GPS-навігатори, широкий вибір чохлів, захисних плівок, зарядних пристроїв, перехідників і кабелів, інші цікаві пристрої і товари. Наші співробітники допоможуть вам у виборі гаджета і відповідних додаткових пристосувань, встановлять і налаштують необхідні програми.

Яка географія продажів iTMag?

iTMag здійснює продаж товару в інтернеті, відправляючи клієнтам по всій Україні покупки за допомогою служб доставки. У Києві та Одесі розташовані два наших шоу-руму, де ви зможете оцінити пристрої, безпосередньо потримавши їх у руках.

Чому зробити покупку варто саме у нас?

Ми пропонуємо широкий вибір сертифікованого товару від провідних світових брендів: Apple, Samsung, HTC і багатьох інших.

логотипы

Незвичайні і цікаві можливості: доступ до ексклюзивних і оригінальним гаджетам. Саме клієнти iTMag, вперше в Україні, змогли взяти участь в закритому тестуванні очок додаткової реальності Google Glass. Залишайтеся з нами - ми будемо і далі радувати любителів портативної техніки.

2.jpg

 

Ми часто проводимо акції і даруємо подарунки нашим клієнтам, а наші ціни приємно вас здивують. Регулярно відвідуйте наш сайт, щоб не упустити вигідні пропозиції!

3.jpg

4.jpg

Компетентний и прівітній персонал iTMag кваліфіковано обслужить покупку в інтернеті або в наших магазинах. Ви отримаєте всю необхідну допомогу і грамотні консультації при виборі товару, вам допоможуть підібрати і налаштувати програмне забезпечення на будь-який смак. А ще у нас дуже дружний колектив!