Наверх

Огляд ASUS ROG Strix SCAR 16 G634JYR (2024)

ASUS ROG Strix SCAR 16 G634JYR (2024) - це флагманський ігровий ноутбук від ASUS, який пропонує найкращу продуктивність і можливості для геймерів. Він оснащений найновішими компонентами, включаючи процесор Intel Core i9-13980HX та графічний адаптер NVIDIA GeForce RTX 4090 Ti. Цей ноутбук може легко запускати навіть найсучасніші ігри на максимальних налаштуваннях з високою частотою кадрів.


Огляд

 • Дизайн: ASUS ROG Strix SCAR 16 має агресивний дизайн, який відображає його ігрове призначення. Він має металевий корпус з чорним матовим покриттям. На передній панелі є логотип ROG та світлодіодне підсвічування. На задній панелі є воздухозабірники для системи охолодження.

 • Дисплей: ASUS ROG Strix SCAR 16 оснащений 16-дюймовим IPS-дисплеєм з частотою оновлення 240 Гц. Цей дисплей забезпечує плавний і чіткий ігровий процес. Він також має роздільну здатність WQHD (2560 x 1440), яка забезпечує чудову деталізацію зображення.

 • Процесор: ASUS ROG Strix SCAR 16 оснащений процесором Intel Core i9-13980HX. Цей процесор є 16-ядерним і 24-потоковим, що забезпечує вражаючу продуктивність у будь-яких завданнях, включаючи ігри, рендеринг відео та кодування.

 • Графічний адаптер: ASUS ROG Strix SCAR 16 оснащений графічним адаптером NVIDIA GeForce RTX 4090 Ti. Цей графічний адаптер є найпотужнішим графічним адаптером на ринку. Він забезпечує чудову продуктивність у іграх, дозволяючи запускати навіть найсучасніші ігри на максимальних налаштуваннях з високою частотою кадрів.

 • Охолодження: ASUS ROG Strix SCAR 16 оснащений системою охолодження ASUS IceCool Plus. Ця система охолодження ефективно відводить тепло від компонентів, запобігаючи їх перегріву. Вона складається з двох вентиляторів, п'яти теплових трубок і чотирьох радіаторів.

 • Інші функції: ASUS ROG Strix SCAR 16 також має ряд інших функцій, які покращують ігровий досвід. Він оснащений RGB-підсвічуванням, клавіатурою Aura Sync, портами Thunderbolt 4, Wi-Fi 6E та іншими.


Висновок

ASUS ROG Strix SCAR 16 - це чудовий ігровий ноутбук, який пропонує найкращу продуктивність і можливості на ринку. Він ідеально підходить для геймерів, які шукають найвищу якість ігрового досвіду.

Переваги

 • Найкраща продуктивність і можливості на ринку
 • 16-дюймовий IPS-дисплей з частотою оновлення 240 Гц
 • Графічний адаптер NVIDIA GeForce RTX 4090 Ti
 • Система охолодження ASUS IceCool Plus
 • RGB-підсвічування, клавіатура Aura Sync, порти

Чи варто купувати ASUS ROG Strix SCAR 16?

Якщо ви шукаєте найпотужніший ігровий ноутбук, який може забезпечити вам незабутні враження від ігор, то ASUS ROG Strix SCAR 16 - це відмінний вибір. Він пропонує найкращу продуктивність і можливості на ринку.

подписка на рассылку

Подписаться