Наверх

Новий iPhone 15: Деталі щодо акумулятора, дизайну та камери

Сьогодні Марк Гурман з Bloomberg поділився своїми очікуваннями щодо події Apple "Wonderlust", розкривши декілька важливих новинок для моделей iPhone 15 і iPhone 15 Pro.

Apple, iPhone 15, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, new iPhone, iPhone 15 release,

Гурман стверджує, що новий титановий корпус моделей iPhone 15 Pro буде більш міцним, зменшить вагу на близько 10 відсотків і матиме шорсткий ефект, на відміну від гладкого завершення поточних пристроїв зі сталевими рамками, що мають стальні рамки, щоб зменшити відбитки пальців. Краї, де зустрічаються металеві бокові сторони і скло спереду і ззаду пристрою, тепер більш гладкі та закруглені. Він додав, що екрани обох моделей Pro виглядатимуть помітно більшими через їх зменшені борти, які стали на третину менше.

Хоча A17 Bionic пропонуватиме покращену продуктивність завдяки своєму унікальному 3-нм процесу виробництва, однією з основних переваг цього чіпа, схоже, буде покращена тривалість роботи акумулятора. У iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max наразі тривалість роботи акумулятора становить близько 23 і 29 годин відповідно. Пристрої наступного покоління також матимуть більше оперативної пам'яті, яка зросте з 6 ГБ, які пропонувалися в моделях iPhone Pro протягом останніх років.

Нова "Кнопка дій", що замінює перемикач беззвучного режиму, буде налаштована для виконання різних функцій, включаючи "вимкнення телефона, увімкнення режиму концентрації, включення фонаря, запуск камери, початок запису голосу, виклик Siri, виклик цифрового збільшувального скла та виклик налаштувань доступності."

Телефото та ультраширокі камери iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max матимуть більше мегапікселів, ніж їх попередники, зростаючи понад 12 мегапікселів вперше. Гурман також уточнив, що iPhone 15 Pro Max залишить свою назву "Pro Max" і не буде маркуватися як модель "Ultra", як це вказували деякі попередні чутки.

Як стандартні, так і Pro-моделі iPhone отримають зовсім новий чіп "U2" з технологією ультрависокочастотного зв'язку, перша ітерація компонента після введення чіпу U1 в iPhone 11 Pro у 2019 році. Новий чіп покращить можливості визначення місцезнаходження, дозволяючи більш точно відстежувати людей та пристрої в додатку "Знайди мій iPhone". Здається, що він з'явиться в усіх наступних версіях основних продуктів Apple. Ще одним покращенням, що очікується в усій лінійці, є швидша бездротова зарядка та більш ремонтопридатний дизайн.

Гурман також повторив кілька попередніх чуток, таких як Dynamic Island, чіп A16 Bionic та 48-мегапіксельна основна камера в iPhone 15 та iPhone 15 Plus, а також перископічна телефотокамера iPhone 15 Pro Max з оптичним зумом до 6x.

Отже, здається, що iPhone 15 обіцяє багато захоплюючих новинок і покращень, які зроблять його ще більш привабливим для шанувальників Apple. Давайте залишайтесь на зв'язку, щоб отримувати оновлення про цей захоплюючий новий смартфон від Apple.

подписка на рассылку

Подписаться