Наверх

Нова приставка PlayStation 5 Pro: Чого очікувати від шедевру для GTA VI

У грінджі індустрії панує широкий консенсус: PlayStation 5 Pro дійсно з'явиться на ринку у другій половині цього року, що робить її відмінним пристроєм для виходу Grand Theft Auto VI, за словами відомого аналітика.

PlayStation 5 Pro

За даними CNBC, аналітик Серкан Тото висловився про випуск консолі, зазначивши: "Здається, у грінджі домовленість, що Sony дійсно готується до запуску PS5 Pro у другій половині 2024 року." Випуск пристрою також чудово узгодиться з виходом Grand Theft Auto VI, що стане "заставкою для всієї геймінгової індустрії."

Оскільки про PlayStation 5 Pro ще не оголошено офіційно, мало відомостей про систему. Хоча, за чутками, консоль отримає процесор Zen 2, який може не принести великих покращень у продуктивності, багато експертів вважають її кращим вибором з різних причин, включаючи збереження розумної ціни. Також, сильніший процесор може і не бути потрібним для витискання більше продуктивності з системи, оскільки, здається, вона підтримуватиме машинне навчання для покращення якості графіки, що є новаторським кроком для ігрових консолей.

Про PlayStation 5 Pro поки що не оголошено компанією Sony. Ми будемо тримати вас в курсі всіх новин про цю систему, як тільки з'являться нові дані, отже, слідкуйте за оновленнями.

подписка на рассылку

Подписаться