Наверх

Asus ROG Mjolnir: безперебійне джерело живлення, що вражає на Computex 2024

Asus представила своє портативне безперебійне джерело живлення (UPS) ROG Mjolnir на виставці Computex 2024, яке вражає своїми функціональними можливостями та ефектним дизайном.

ASUS

Як зрозуміло з назви, Asus ROG Mjolnir натхненний молотом Тора, бога грому з норвезької міфології. І це цілком доречна назва, враховуючи здатність пристрою забезпечувати до 700 Вт потужності протягом приблизно 60 хвилин завдяки акумулятору ємністю 768 Вт·год.

Ручка Mjolnir слугує також знімним ліхтариком, що забезпечує додаткове освітлення без необхідності носити окремий пристрій, особливо при роботі на відкритому повітрі або в умовах слабкого освітлення. До інших корисних функцій належить LCD екран, який показує залишок заряду акумулятора, час роботи та інші реальні діагностичні дані.

Щодо портів нового UPS, то він має чотири виходи змінного струму, що підтримують потужність від 110 до 120 Вт. Крім того, є також порти USB-C з підтримкою подачі живлення на 100 Вт або 65 Вт залежно від вимог підключеного пристрою. Це стосується і USB-A, з двома портами на 18 Вт для менш потужних пристроїв.

Акумулятор ROG Thor III всередині Mjolnir - це LiFePO4, який відомий своєю надійністю та довгим терміном служби серед найкращих UPS на ринку. Цей акумулятор також підтримує бездротову зарядку Qi2, що забезпечує ще більше варіантів підключення, крім фізичних портів.

Asus ROG Mjolnir: потужний, але ймовірно дорогий

Хоча потужність Asus ROG Mjolnir вражає за сучасними стандартами безперебійних джерел живлення завдяки численним портам та великому акумулятору, він навряд чи буде дешевим. Традиційно продукти Asus ROG є одними з найдорожчих у своїй категорії, будь то блоки живлення або графічні карти.

На даний момент не було підтверджено ні цін, ні доступності у всьому світі, але ми будемо тримати вас у курсі, коли ця інформація стане відомою. Asus ROG Mjolnir був вперше представлений у квітні і спочатку сприймався як першоквітневий жарт, оскільки дебютував на початку цього місяця. Однак, він не тільки реальний, але й був фізично представлений на Computex, викликаючи безсумнівний інтерес у відвідувачів виставки.

подписка на рассылку

Подписаться